ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


Wspieranie startupów przez OVH


Po ponad 17 latach od założenia OVH, firma uruchamia program Digital Launch Pad polegający na wspieraniu innowacyjnych startupów z sektora usług cyfrowych i na pozwoleniu im na korzystanie z niezawodnych i elastycznych infrastruktur.

W 1999 roku Octave Klaba, student w ICAM w Lille, zakłada OVH. Jest to początek przygody dla firmy, która jest startupem. Firma specjalizująca się w usługach w chmurze oraz w infrastrukturach internetowych stała się partnerem setek tysięcy firm na całym świecie. OVH posiada własne centra danych i buduje własną globalną sieć światłowodową: czas odpowiedzi jest krótszy a transfer danych jest zabezpieczony.

Sukces OVH opiera się na licznych innowacjach, wśród których znajduje się technologia watercooling pozwalająca na usunięcie klimatyzacji z centrów danych i zmniejszenie kosztów za energię. Są to oszczędności, z których korzystają wszyscy użytkownicy instalujący dane w jednym z 27 centrów danych grupy na czterech kontynentach. OVH pracuje aktualnie nad wdrożeniem siedmiu nowych centrów danych zlokalizowanych w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Firma licząca aktualnie ponad 2000 pracowników kontynuuje swoją ekspansję na całym świecie zachowując jednocześnie ducha startupu, dzięki któremu odniosła sukces. OVH utrzymuje silną współpracę z lokalnymi ekosystemami (takimi jak Euratechnologies czy French Tech we Francji) i przyjmuje startupy w swoich biurach w Montrealu. Podczas wydarzenia OVH World Tour, które odbywa się każdego roku, firma przedstawia startupy, które postanowiły współpracować z OVH, jak na przykład Giroptic, który instaluje treści 360° swoich użytkowników w OVH (Na filmie tutaj) czy Connit, startup z Tuluzy, który specjalizuje się w dziedzinie Internet of Things (IoT) (Na filmie tutaj)

Na codzień firma pracuje zgodnie z metodą agile, w celu zachowania prawdziwej elastyczności w swoim szybkim rozwoju. Program Digital Launch Pad jest naturalnym przedłużeniem codziennego zaangażowania firmy OVH w działalność startupów.Innovation is Freedom

OVH, wierne swojej filozofii « Innovation is freedom », wspiera stratupy oferując im prawdziwą wartość dodaną w porównaniu do konkurencji. Ceny i technologie stosowane przez OVH są transparentne i pozostawiają całkowitą wolność startupom biorącym udział w programie Digital Launch Pad. OVH chce pozwolić startupom na dostęp do technologii najnowszej generacji, aby wszyscy mogli realizować swoje pomysły i projekty.

Wysoka wydajność i bezpieczeństwo

Cloud OVH proponuje swoim użytkownikom gwarantowane, zabezpieczone i redundantne zasoby oraz optymalny poziom usługi. Ochrona anty-DDoS działa we wszystkich naszych centrach danych we Francji i w Kanadzie. Dodatkowo każdy klient może wybrać geograficzną lokalizację swoich danych.
Bliskość i wsparcie

Zespoły OVH znają problemy techniczne zarówno dużych grup jak i startupów. Architekci (w zakresie infrastruktury, sieci,...) wspierają technicznie wszystkie zaawansowane projekty.
Zarejestruj sięZarejestruj się