ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


FAQ
Pytania, które sobie zadajesz przed dołączeniem do programu.

Jakie są zalety programu dla stratupów?

Po przyłączeniu się do programu, udostępnimy Ci budżet infrastruktury, który może osiągnąć nawet 100 000 €, dzięki czemu będziesz mógł wdrożyć rozwiązanie zbudowane na infrastrukturach OVH. Przyłączenie się do programu to również możliwość korzystania ze wsparcia przez cały czas rozwijania projektu, dzięki doświadczeniu naszych architektów rozwiązań. Naszą zasadą jest proponowanie rozwiązania odpowiadającego na potrzeby wszystkich startupów, w celu dostarczenia wydajnych infrastruktur do wdrażania usługi elastycznej charakteryzującej się wysoką dostępnością.

Jakie startupy mogą skorzystać z programu?

Chcemy wspierać każdy innowacyjny startup na świecie, bez względu na poziom jego dojrzałości, na to czy korzysta z usług OVH czy nie, czy jest to zespół, który chce przetestować dany pomysł czy też startup generujący przychody.

Jestem już klientem OVH. Czy mogę dołączyć do programu?

Tak! Nasz program OVH Digital Launch Pad pozwoli Ci na uzupełnienie Twojej oferty i na skorzystanie ze spersonalizowanego wsparcia.

Mój startup skorzysta już z programu wsparcia. Czy nadal mogę skorzystać z programu?

Tak! Możesz zapisać się do naszego programu wsparcia. Będzie to okazja do porównania naszych rozwiązań z alternatywnymi rozwiązaniami na rynku.

Czy program jest darmowy?

Program jest całkowicie darmowy. OVH nie uczestniczy w Twoim startupie. Udostępniamy Ci środki do sukcesu, ale Ty zajmujesz się tym, jak go osiągnąć.

Jak spożytkować budżet infrastruktury?

Po zaakceptowaniu kandydatury i zatwierdzeniu umów, przelejemy na Twoje konto klienta budżet infrastruktury DLP. Przyznana kwota będzie mogła zostać wydana na usługi przedstawione w poniższej tabeli.


Public Cloud Ideation, Build i Market Instancje (serwery wirtualne) Public Cloud łączą elastyczność i gwarantowane zasoby. W ciągu około minuty otrzymujesz dostęp do procesora, pamięci RAM i przestrzeni dyskowej oraz dostęp administratora (root), jak na serwerze dedykowanym. Public Cloud oferuje opcję płatności za godzinę oraz liczne funkcjonalności takie jak na przykład dodawanie zasobów bez reinstalacji. API OpenStack pozwala na zautomatyzowanie infrastruktury.
Więcej informacji


Przestrzeń dyskowa OVH Cloud: 2 innowacyjne i uzupełniające się technologie do przechowywania danych.
Więcej informacji
IP Load Balancing Ideation, Build i Market IP Load balancing to adres IP w sieci OVH, który rozdziela obciążenie między adresami IP poszczególnych usług w naszych centrach danych. Adres ten pozwala na uzyskanie większej wydajności w przypadku dużego ruchu, tolerancji na awarie i zoptymalizowany czas odpowiedzi, jak najbliżej użytkowników, dzięki technologii Anycast.
Więcej informacji
Private Cloud Build i Market Private Cloud to unikalne na rynku rozwiązanie, które oferuje skalowalność chmury w ramach w 100% dedykowanej infrastruktury sprzętowej. Wirtualizacja infrastruktury jest zapewniona dzięki technologii VMware, i w pełni zarządzana przez OVH, poprzez produkty Dedicated Cloud, SDDC i Payment Infrastructure.
Pozostaje Ci tworzyć bez ograniczeń wirtualne maszyny z poziomu interfejsu vSphere!
Więcej informacji
Serwer dedykowany Game Build i Market Konfiguracje łączące wydajność i bezpieczeństwo dzięki naszej ochronie anty-DDoS zawartej w ofercie, przygotowanej specjalnie dla świata gier.
Więcej informacji
Serwer dedykowany GPU Build i Market Dzięki mocy obliczeniowej, serwery GPU są wyposażone w karty graficzne i przygotowane do szybszego przetwarzania jednoczesnych zadań.
Więcej informacji

Czym program OVH Digital Launch Pad różni się od innych programów?

Dołączenie do programu Digital Launch Pad jest dla Ciebie okazją do przetestowania naszych usług, takich jak serwery dedykowane czy infrastruktury Cloud, oraz do skorzystania z darmowych porad naszych ekspertów. Ze względu na transparentność, zawsze będziemy wskazywać ceny za okres miesiąca lub godziny. Poza tym, zawsze będziesz mógł przenieść swoją infrastrukturę. Wierzymy, że jeśli dostarczamy usługę wysokiej jakości, będziesz chciał utrzymać współpracę z OVH.

Jak przesłać kandydaturę?

Kandydaturę można złożyć online wypełniając formularz rejestracyjny i korzystając z konta klienta, które chcesz zasilić. Procedura jest prosta i zajmuje około 15 minut. Przetwarzanie wniosku trwa około tygodnia.
Co się dzieje po przesłaniu kandydatury?

Moja kandydatura została zaakceptowana. Jakie są kolejne etapy?

Twoja kandydatura została zaakceptowana? Gratulacje! Oto kolejne etapy, które należy uzupełnić, aby korzystać z naszego programu:
  • Zapraszamy do przeczytania i zaakceptowania umów związanych z korzystaniem z usługi.
  • Przelejemy na Twoje konto klienta OVH budżet infrastruktury ważny przez 6 miesięcy (możliwy do odnowienia jeden raz na Twoją prośbę).
  • Zapraszamy do zalogowania się na naszej platformie do pracy zespołowej na stronie dlp.ovh.com i do kontaktowania się z naszą społecznością startupów.
  • Będziesz mógł skorzystać z pierwszej rozmowy telefonicznej z architektem rozwiązania.

Czym jest platforma do pracy zespołowej?

Platforma do pracy zespołowej pozwala na:
  • Stawianie pytań naszemu zespołowi
  • Skontaktowanie się z architektem rozwiązania
  • Sprawdzanie treści premium (szkolenia techniczne, dostęp do webinarów, itp.)
  • Otrzymywanie informacji o aktualnościach programu
  • Dostęp do przestrzeni wspólnej pomocy między startupami
  • Zapisywanie się na wydarzenia (OVH Academy, OVH World Tour, itp.)

Gdzie znajduje się e-mail z potwierdzeniem przystąpienia do programu DLP?

E-mail ten znajduje się w panelu klienta w sekcji "Moje konto" > "Moje emaile".

Do czego odnosi się każdy poziom?

W przypadku każdej kandydatury nasz zespół określa potencjalne potrzeby w zakresie infrastruktury i w zależności od nich proponuje 3 poziomy wsparcia. Twój projekt rozwija się a z nim również Twoja infrastruktura? Możemy zmienić poziom, tak aby odpowiadał on Twoim potrzebom.Zarejestruj się