ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia3From innovation to market

« Uwielbiam startupy, szybkość działania. Lubię pomysły, które rodzą się rano i są realizowane wieczorem. Atmosfera startupów to ciągła innowacja a ja uwielbiam innowacje. »
Octave Klaba,Założyciel i dyrektor grupy OVH

Digital Launch Pad - akcelerator startupów

« Uwielbiam startupy, szybkość działania. Lubię pomysły, które rodzą się rano i są realizowane wieczorem. Atmosfera startupów to ciągła innowacja a ja uwielbiam innowacje. »

Octave Klaba, Założyciel i dyrektor grupy OVH

Poziomy programu


1 / 3
Ideation

Poziom Ideation jest przeznaczony dla startupów w fazie pomysłu lub początkowego rozwoju, finansowanych z własnych środków lub startupów w fazie pre-seed czy early stage.


Sprawdź szczegóły2 / 3
Build

Poziom Build skupia startupy w fazie finalizacji produktu/usługi oraz finalizujące swoją strategię. W większości są finansowane z lokalnych środków.


Sprawdź szczegóły3 / 3
Market

Startupy dołączające do poziomu Market mają już gotowy produkt i duży potencjał rozwoju. Charakteryzują się także większymi potrzebami w zakresie finansowania, które mogą częściowo zaspokajać korzystając z funduszy międzynarodowych.


Sprawdź szczegółyChcesz dołączyć do programu DLP?


Zarejestruj się

Wybrane startupy biorące udział w programie DLP


«  Leakwatch pomaga firmom w kontrolowaniu wycieków danych.  »


Rémi Parent - Współzałożyciel - Leakwatch«  ForePaaS odpowiada na zapotrzebowanie dotyczące przetwarzania i eksploatacji, w celu nadania sensu wszystkim zbieranym danym.  »


Vincent Michel - Współzałożyciel - ForePaas«  Dzięki usłudze Public Cloud firma Imagify optymalizuje ciężar zdjęć waszych stron internetowych.  »


Jean-Baptiste Marchand-Arvier - Współzałożyciel - Imagify«  Dzięki usługom Cloud OVH, effiPilot zmniejsza zużycie energii w budynkach usługowych.  »


Cyril Dubus - Współzałożyciel i dyrektor techniczny - EffiPilot«  Wszystko zaczęło się od jednego serwera, który zamówiliśmy, żeby zrealizować pomysł. Od tamtego czasu rozwijaliśmy się korzystając ze wsparcia OVH, które pozwalało nam na korzystanie z najlepszych technologii.  »


Roberto Gomez - Współzałożyciel - Inevio«  Korzystanie ze wsparcia firmy OVH pozwala nam na przyspieszenie naszego go to market. Zamiast zastanawiać się nad kosztami, możemy zbudować idealną infrastrukturę opartą na najnowszych dostępnych technologiach.  »


Victor Lennel - Współzałożyciel i dyrektor techniczny - Pumpkin«  Jesteśmy na początku przygody. Mamy ograniczone środki i musimy wybrać odpowiednie technologie. Program Digital Launch Pad firmy OVH pozwala nam na przetestowanie wydajności usług dostawcy hostingu oraz ich zgodności z naszym zapotrzebowaniem, najniższym kosztem i bez zobowiązania.  »


Michiel Missotten - Dyrektor techniczny - OuistockWszystkie startupy
Zarejestruj się