Odkryj OVH w Stanach Zjednoczonych

Europejski lider rozwiązań chmurowych wkracza do Stanów Zjednoczonych z dwoma centrami danych. Skorzystaj z limitowanej oferty serwerów dedykowanych Discover.

Oferta specjalna Discover

Odkryj nowe centra danych OVH w Stanach Zjednoczonych i skorzystaj z oferty na serwery dedykowane w wyjątkowej cenie.

(Strona WWW dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej)

Centra danych w Stanach Zjednoczonych

Centra danych Vint Hill (VA) i Hillsboro (OR) zapewniają firmie OVH jednoczesną obecność na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu USA, a ponadto przyczyniają się do rozwoju jej globalnej sieci światłowodowej. Klienci, którzy zdecydowali się na hostowanie swojej infrastruktury w Stanach Zjednoczonych, zyskują dzięki strategicznej lokalizacji tych obiektów redundancję i skalowalność.

Amerykańskie centra danych OVH wyposażone są w system chłodzenia cieczą (watercooling). Jest to niezywkle korzystne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć zużycie energii i zoptymalizować koszty.

Ochrona danych

Otwierając nowe centra danych w Stanach Zjednoczonych, grupa OVH gwarantuje ochronę danych wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy prowadzą działalność na tym rynku czy nie.

Jak to zorganizowaliśmy?

Aby móc świadczyć usługi na terenie Stanów Zjednoczonych, zgodnie z naszą polityką i wartościami, którym hołdujemy od 20 lat, stworzyliśmy odrębną jednostkę: OVH US. Zamówienie usługi OVH hostowanej w Stanach Zjednoczonych będzie możliwe wyłącznie za pośrednictwem tej nowo utworzonej jednostki.

Jak to dokładnie działa?

Usługę hostowaną w Stanach Zjednoczonych możesz zamówić wyłącznie na amerykańskiej stronie OVH: www.ovh.us . W tym celu stwórz na tej stronie nowe konto klienta. Twoje aktualne konto OVH Group nie może zostać zintegrowane z kontem OVH US.

Klienci OVH US mogą zamawiać serwery w innych centrach danych na całym świecie.
Strona pomocy technicznej oraz Panel klienta OVH US są całkowicie odrębne od interfejsów pozostałych jednostek grupy i dostępne są wyłącznie w języku angielskim.

Stwórz Twoje konto OVH US

Etap 1

Stwórz Twoje konto, wpisując dane kontaktowe oraz adres e-mail

Etap 2

Wpisz hasło

Etap 3

Zaloguj się do Panelu klienta i zamów produkty OVH

Dlaczego warto wybrać OVH?

Działamy na 5 kontynentach i dostarczamy innowacyjne i bezpieczne infrastruktury dostosowane do potrzeb startupów, małych i średnich firm oraz korporacji. Z naszych usług korzysta ponad milion klientów w 138 krajach.

1,3 milionaKlientów na świecie

300 tysięcy+Serwerów fizycznych

28Centrów danych w 5 krajach

2000+Pracowników

17 TbpsPrzepustowości

32Punktów obecności (PoP)

200 tysięcy+Działających instancji Private Cloud

500 000+Instancji Public Cloud uruchamianych w każdym miesiącu