Poznaj OVH w Singapurze

OVH otwiera bramę na rynki azjatyckie! Poznaj nową, strategiczną lokalizację OVH w Singapurze, która pozwoli Ci cieszyć się niskim poziomem opóźnienia na całym kontynencie.

Dlaczego rozwiązania OVH są wyjątkowe na rynku usług chmurowych w Singapurze?

  • Rekordowy czas dostawy: dzięki optymalizacji naszych wewnętrznych procedur serwer dedykowany może zostać zainstalowany w ciągu zaledwie 120 sekund!
  • Najnowocześniejszy sprzęt: dzięki partnerstwu z firmą Intel serwery OVH są wyposażone w komponenty najnowszej generacji zapewniające bardzo wysoką wydajność: procesory Intel Xeon, dyski SATA, SSD i NVMe.
  • Unikalna technologia sieciowa: technologia vRack (wirtualna szafa) pozwala na podłączenie, odizolowanie i rozdzielenie usług OVH w ramach jednej lub kilku prywatnych i zabezpieczonych sieci. Twoje serwery komunikują się ze sobą w całkowicie bezpieczny sposób w ramach prywatnej sieci VLAN.
  • Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny: niezwykle skuteczna ochrona Anty-DDoS jest wliczona w cenę wszystkich serwerów OVH. Nasi klienci mogą korzystać ponadto z 10 TB pakietu ruchu bez dodatkowych kosztów i opłat instalacyjnych. Poznaj pozostałe usługi zawarte w ofercie OVH Singapur.

Rozwiązania cloud w centrum danych w Singapurze

Extended range

Serwery dedykowane

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór konfiguracji gwarantujących najwyższą wydajność Twoich baz danych i aplikacji. Wykorzystaj serwer dedykowany w Azji do prowadzenia Twojej działalności i zyskaj bardzo dobrą jakość w atrakcyjnej cenie.

Już od: 221,99 PLN netto / m-c
Nowa lokalizacja

Public Cloud

Public Cloud umożliwia elastyczne zarządzanie kompletną infrastrukturą (serwer, przestrzeń dyskowa i sieć) i jest idealnym rozwiązaniem dla serwisów e-commerce oraz aplikacji generujących zmienny ruch.

Przejrzysty cennik i przewidywalne koszty

Hosted Private Cloud

Wraz z ofertą Private Cloud otrzymujesz najwyższy poziom gwarancji i certyfikacji OVH oraz możesz korzystać z elastycznej i automatycznej infrastruktury chmurowej.

Nowa lokalizacja

VPS

Serwery wirtualne są najbardziej przystępnym rozwiązaniem umożliwiającym hosting niewielkich aplikacji na skalowalnym i szybko instalowanym serwerze. Poznaj nową gamę VPS dostępnych wyłącznie w Singapurze.

Już od: 10,99 PLN netto / m-c

Dlaczego warto wybrać ofertę OVH w Singapurze?

Doradztwo i pomoc techniczną dla Twoich projektów zapewniają lokalni specjaliści. Dodatkowo korzystasz także ze wsparcia zespołu międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi OVH zawierają ochronę Anty-DDoS. Również nasze serwery gier korzystają ze specjalnie zaprojektowanej ochrony.
Poznaj ochronę Anty-DDoS oferowaną przez OVH

Skorzystaj z 90 pre-instalowanych dystrybucji. Wszystkie dystrybucje dostępne na rynku: Linux, Plesk, VMware i Windows (licencje producentów są odpłatne).

OVH wdraża w swoich serwerach najnowsze rozwiązania technologiczne we współpracy z najlepszymi producentami CPU, GPU, RAM i SSD.

API OVH pozwala na otrzymanie na jednej stronie listy wszystkich operacji administracyjnych dostępnych w wierszach poleceń.

OVH, dzięki rozwojowi własnej, globalnej sieci światłowodowej, zapewnia klientom optymalne połączenie z Internetem na całym świecie.

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00

Opłata zgodnie z cennikiem operatora. Od poniedziałku do piątku 08:00-18:00.