Odkryj OVH w Polsce

Pierwsza filia OVH oferuje pełną gamę usług cloud oraz serwerów dedykowanych w centrum danych w Warszawie.

Nowe centrum danych bramą na wschód Europy

Warszawskie centrum danych OVH powstało z wykorzystaniem unikalnych technologii, takich jak chłodzenie cieczą, dzięki któremu OVH dba o środowisko naturalne i jednocześnie oferuje wysoce efektywne kosztowo rozwiązania.

Centrum danych w Polsce, oferujące pełen katalog usług, jest w głównej mierze odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą przechowywać dane na terenie Polski i podpisać umowę o powierzeniu przetwarzania danych (GIODO) z OVH. Dodatkowo lokalizacja w Warszawie i połączenia światłowodowe na Wschód sprawiają, że stanowi ono także dogodny punkt do ekspansji biznesu na rynki wschodniej części Europy.

Rozwiązania dostępne w Polsce

Serwery dedykowane

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres konfiguracji zapewniających najlepszą wydajność i spełniających wymagania Twoich aplikacji. Wybierz serwer dedykowany w Polsce i skorzystaj z wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Już od: 221,99 PLN netto / m-c

VPS

Serwer wirtualny (VPS) jest najbardziej przystępnym rozwiązaniem, jakiego możesz użyć do hostingu strony internetowej lub lekkiej aplikacji, jeśli potrzebujesz skalowalnego i szybko instalowanego serwera. Poznaj naszą nową gamę serwerów VPS w centrum danych w Warszawie.

Już od: 10,99 PLN netto / m-c
NOWOŚĆ

Hosted Private Cloud

Prywatna chmura OVH to unikalne rozwiązanie na rynku zapewniające skalowalność chmury w oparciu o infrastrukturę w 100% składającą się z fizycznych serwerów dedykowanych. Wirtualizacja realizowana jest przy użyciu technologii VMware w pełni zarządzanej przez OVH. Od teraz możesz przechowywać dane i aplikacje na serwerach w naszym warszawskim centrum danych!

Public Cloud

Oferta Public Cloud OVH opiera się na trzech założeniach: wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność. Dzięki Public Cloud możesz w sposób elastyczny zarządzać kompletną infrastrukturą (serwer, przestrzeń dyskowa i sieć). Jest to idealne rozwiązanie dla serwisów e-commerce lub aplikacji o zmiennym obciążeniu. Od teraz możesz korzystać z instancji Public Cloud w Polsce!

Już od: 112,39 PLN netto / m-c

Powered by Intel

Innowacyjność jest podstawą współpracy OVH i firmy Intel, a ich wspólnym celem jest oferowanie usług z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zwiększających wydajność. Nasze rozwiązania chmurowe opierają się na nowej generacji procesorów Intel Xeon, dysków SSD i NVMe. Ponadto nasz system ochrony przed atakami DDoS wykorzystuje technologię FPGA gwarantującą maksymalną skuteczność.

Dlaczego warto wybrać OVH w Polsce?

Doradztwo i pomoc techniczną dla Twoich projektów zapewniają lokalni specjaliści. Dodatkowo korzystasz także ze wsparcia zespołu międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi OVH zawierają ochronę Anty-DDoS. Również nasze serwery gier korzystają ze specjalnie zaprojektowanej ochrony.
Poznaj ochronę Anty-DDoS oferowaną przez OVH

Skorzystaj z 90 pre-instalowanych dystrybucji. Wszystkie dystrybucje dostępne na rynku: Linux, Plesk, VMware i Windows (licencje producentów są odpłatne).

OVH wdraża w swoich serwerach najnowsze rozwiązania technologiczne we współpracy z najlepszymi producentami CPU, GPU, RAM i SSD.

API OVH pozwala na otrzymanie na jednej stronie listy wszystkich operacji administracyjnych dostępnych w wierszach poleceń.

OVH, dzięki rozwojowi własnej, globalnej sieci światłowodowej, zapewnia klientom optymalne połączenie z Internetem na całym świecie.

Nasza globalna sieć

Działamy na 5 kontynentach i dostarczamy innowacyjne i bezpieczne infrastruktury dostosowane do potrzeb startupów, małych i średnich firm oraz korporacji. Z naszych usług korzysta ponad milion klientów w 138 krajach.1 234 000

Liczba instancji Public Cloud wdrażanych w każdym miesiącu

3

Trzy poziomy usług w chmurze: hybrydowe, prywatne i publiczne

28

Liczba centrów danych na 4 kontynentach

17Tbps

Globalna przepustowość sieci

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00

Opłata zgodnie z cennikiem operatora. Od poniedziałku do piątku 08:00-18:00.

Poproszę o kontakt