Odkryj OVH w Niemczech

OVH oferuje pełną gamę rozwiązań w chmurze w nowym centrum danych usytuowanym w Limburgu na północny wschód od Frankfurtu.

Nowe centrum danych OVH w Niemczech - doskonałe połączenie z całą Europą

Dwudzieste pierwsze centrum danych OVH zlokalizowane jest niecałe 100 kilometrów od Frankfurtu - czyli w odległości, którą strumień danych pokonuje w czasie krótszym niż jedna milisekunda. Zasilane jest przez pobliską elektrownię i wyposażone w najnowocześniejsze technologie OVH, takie jak niezwykle wydajny system chłodzenia cieczą. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom centrum danych jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także pozwala znacznie obniżyć koszty eksploatacji znajdujących się w nim serwerów.

Centrum danych w Limburgu spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa zgodne z niemieckimi przepisami dotyczącymi ochrony danych. Na powierzchni 4000 metrów kwadratowych mieści 45 000 serwerów i jest bezpośrednio połączone z najważniejszymi węzłami w Europie Środkowej i Wschodniej poprzez sieć optyczną OVH.

Rozwiązania cloud w Niemczech

Serwery dedykowane

Oferta OVH obejmuje szeroki zakres konfiguracji gwarantujących wysoką wydajność Twoich aplikacji. Wybierz serwer dedykowany w centrum danych w Niemczech i korzystaj z doskonałej jakości w korzystnej cenie.

Już od: 221,99 PLN netto / m-c

VPS

Prywatny Serwer Wirtualny (VPS) to najbardziej przystępne rozwiązanie do hostowania stron internetowych lub lekkich aplikacji. Serwery VPS gwarantują Ci skalowalność i krótki czas instalacji. Sprawdź naszą najnowszą ofertę w centrum danych w Limburgu!

Już od: 10,99 PLN netto / m-c

Hosted Private Cloud

Private Cloud to unikatowe rozwiązanie na rynku, które oferuje skalowalność chmury na w pełni dedykowanej infrastrukturze sprzętowej. Wirtualizacja realizowana jest za pomocą technologii VMware zarządzanej przez OVH. Hostuj Twoje dane i aplikacje na serwerach w centrum danych w Limburgu.

Public Cloud

Trzy kluczowe cechy rozwiązania OVH Public Cloud to wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność. Daje ono możliwość budowy kompletnej infrastruktury (serwery, przestrzeń dyskowa i sieć) dostosowanej do indywidualnych potrzeb i idealnie nadającej się do hostowania stron e-commerce lub aplikacji o zmiennym obciążeniu. Zamów instancję Public Cloud w Niemczech!

Już od: 112,39 PLN netto / m-c

Powered by Intel

Innowacyjność jest podstawą współpracy OVH i firmy Intel, a ich wspólnym celem jest oferowanie usług z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zwiększających wydajność. Nasze rozwiązania chmurowe opierają się na nowej generacji procesorów Intel Xeon, dysków SSD i NVMe. Ponadto nasz system ochrony przed atakami DDoS wykorzystuje technologię FPGA gwarantującą maksymalną skuteczność.

Dlaczego warto wybrać OVH w Niemczech?

Doradztwo i pomoc techniczną dla Twoich projektów zapewniają lokalni specjaliści. Dodatkowo korzystasz także ze wsparcia zespołu międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi OVH zawierają ochronę Anty-DDoS. Również nasze serwery gier korzystają ze specjalnie zaprojektowanej ochrony.
Poznaj ochronę Anty-DDoS oferowaną przez OVH

Skorzystaj z 90 pre-instalowanych dystrybucji. Wszystkie dystrybucje dostępne na rynku: Linux, Plesk, VMware i Windows (licencje producentów są odpłatne).

OVH wdraża w swoich serwerach najnowsze rozwiązania technologiczne we współpracy z najlepszymi producentami CPU, GPU, RAM i SSD.

API OVH pozwala na otrzymanie na jednej stronie listy wszystkich operacji administracyjnych dostępnych w wierszach poleceń.

OVH, dzięki rozwojowi własnej, globalnej sieci światłowodowej, zapewnia klientom optymalne połączenie z Internetem na całym świecie.

Nasza globalna sieć

Działamy na 5 kontynentach i dostarczamy innowacyjne i bezpieczne infrastruktury dostosowane do potrzeb startupów, małych i średnich firm oraz korporacji. Z naszych usług korzysta ponad milion klientów w 138 krajach.1 234 000

Liczba instancji Public Cloud wdrażanych w każdym miesiącu

3

Trzy poziomy usług w chmurze: hybrydowe, prywatne i publiczne

28

Liczba centrów danych na 4 kontynentach

17Tbps

Globalna przepustowość sieci

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00

Opłata zgodnie z cennikiem operatora. Od poniedziałku do piątku 08:00-18:00.

Poproszę o kontakt