Odkryj OVH w Australii

OVH wspomaga rozwój biznesu w Australii. Rozpocznij działalność na tym prężnie rozwijającym się rynku. Krótki czas odpowiedzi i zasoby na żądanie dla klientów z regionu Pacyfiku!

Dlaczego warto wybrać rozwiązania chmurowe OVH w Australii?

  • Rekordowy czas dostawy: Dzięki zautomatyzowanym procesom Twój serwer dedykowany zostanie zainstalowany w zaledwie 120 sekund!
  • Najnowocześniejszy sprzęt: Partnerstwo OVH z firmą Intel i wykorzystanie najnowszych technologii są gwarancją coraz większej wydajności serwerów. Oferujemy procesory Intel Xeon z dyskami SATA, SSD oraz NVMe.
  • Unikalna technologia sieciowa: Technologia vRack (wirtualna szafa) pozwala na podłączenie, odizolowanie i rozdzielenie usług OVH w ramach jednej lub kilku prywatnych i zabezpieczonych sieci. Twoje serwery komunikują się ze sobą w całkowicie bezpieczny sposób (VLAN).
  • Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny: Niezwykle skuteczna ochrona Anty-DDoS wliczona jest w cenę każdego serwera. Nasi klienci mogą ponadto zużywać do 10 TB ruchu bez dodatkowych kosztów i opłat instalacyjnych. Jakie są inne korzyści oferty OVH?

Rozwiązania chmurowe w centrum danych w Sydney

Extended range

Serwery dedykowane

Nasza oferta serwerów dedykowanych obejmuje szeroki zakres konfiguracji zapewniających idealne działanie aplikacji. Wybierz swój serwer dedykowany w Australii z najlepszym stosunkiem jakości do ceny i w Australii!

Już od: 221,99 PLN netto / m-c
Nowa lokalizacja

Public Cloud

Public Cloud umożliwia elastyczne zarządzanie kompletną infrastrukturą (serwer, przestrzeń dyskowa i sieć) i jest idealnym rozwiązaniem dla serwisów e-commerce oraz aplikacji generujących zmienny ruch.

Przejrzysty cennik i przewidywalne koszty

Hosted Private Cloud

Wraz z ofertą Private Cloud otrzymujesz najwyższy poziom gwarancji i certyfikacji OVH oraz możesz korzystać z elastycznej i automatycznej infrastruktury chmurowej.

Nowa lokalizacja

VPS

Wirtualny serwer prywatny (VPS) to najbardziej przystępne rozwiązanie do hostowania niewielkiej aplikacji czy strony internetowej na skalowalnym, szybko dostępnym serwerze. Odkryj naszą nową ofertę VPS dostępną wyłącznie w Sydney lub Singapurze.

Już od: 10,99 PLN netto / m-c

Dlaczego warto wybrać OVH w Australii?

Doradztwo i pomoc techniczną dla Twoich projektów zapewniają lokalni specjaliści. Dodatkowo korzystasz także ze wsparcia zespołu międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi OVH zawierają ochronę Anty-DDoS. Również nasze serwery gier korzystają ze specjalnie zaprojektowanej ochrony.
Poznaj ochronę Anty-DDoS oferowaną przez OVH

Skorzystaj z 90 pre-instalowanych dystrybucji. Wszystkie dystrybucje dostępne na rynku: Linux, Plesk, VMware i Windows (licencje producentów są odpłatne).

OVH wdraża w swoich serwerach najnowsze rozwiązania technologiczne we współpracy z najlepszymi producentami CPU, GPU, RAM i SSD.

API OVH pozwala na otrzymanie na jednej stronie listy wszystkich operacji administracyjnych dostępnych w wierszach poleceń.

OVH, dzięki rozwojowi własnej, globalnej sieci światłowodowej, zapewnia klientom optymalne połączenie z Internetem na całym świecie.

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00

Opłata zgodnie z cennikiem operatora. Od poniedziałku do piątku 08:00-18:00.