Odkryj OVH w Australii

OVH w Australii pomoże Ci wykorzystać nowe możliwości lub rozpocząć działalność na tym prężnie rozwijającym się rynku! Krótki czas odpowiedzi i zasoby na żądanie dla klientów z Pacyfiku!

Dlaczego wybrać rozwiązania chmurowe OVH w Australii?

  • Rekordowy czas dostawy: Dzięki zautomatyzowanym procesom Twój serwer dedykowany zostanie zainstalowany w zaledwie 120 sekund!
  • Najnowocześniejszy sprzęt: Partnerstwo OVH z firmą Intel i wykorzystanie najnowszych technologii jest gwarancją coraz większej wydajności serwerów. Oferujemy procesory Intel Xeon z dyskami SATA, SSD oraz NVMe.
  • Unikalna technologia sieciowa: Technologia vRack (wirtualna szafa) pozwala na podłączenie, odizolowanie i rozdzielenie usług OVH w ramach jednej lub kilku prywatnych i zabezpieczonych sieci. Twoje serwery komunikują się ze sobą w całkowicie bezpieczny sposób (VLAN).
  • Bardzo korzystny stosunek jakości do ceny: Niezwykle skuteczna ochrona Anty-DDoS wliczona jest w cenę każdego serwera. Nasi klienci mogą ponadto zużywać do 10 TB ruchu bez dodatkowych kosztów i opłat instalacyjnych. Jakie są inne korzyści oferty OVH?

Rozwiązania chmurowe w centrum danych w Sydney

Extended range

Serwery dedykowane

Nasza oferta serwerów dedykowanych obejmuje szeroki zakres konfiguracji zapewniających idealne działanie aplikacji. Wybierz swój serwer dedykowany w Australii z najlepszym stosunkiem jakości do ceny i w Australii!

Już od: 266,99 PLN netto / m-c

VPS

Wirtualny serwer prywatny (VPS) to najbardziej przystępne rozwiązanie do hostowania niewielkiej aplikacji czy strony internetowej na skalowalnym, szybko dostępnym serwerze. Odkryj naszą nową ofertę VPS dostępną wyłącznie w Sydney lub Singapurze.

Wkrótce

Private Cloud

Wraz z ofertą Private Cloud otrzymujesz najwyższy poziom gwarancji i certyfikacji OVH oraz możesz korzystać z elastycznej i automatycznej infrastruktury chmurowej.

Wkrótce

Public Cloud

Public Cloud umożliwia elastyczne zarządzanie kompletną infrastrukturą (serwer, przestrzeń dyskowa i sieć) i jest idealnym rozwiązaniem dla serwisów e-commerce oraz aplikacji generujących zmienny ruch.

Dlaczego warto wybrać OVH w Australii?

Doradztwo i pomoc techniczną dla Twoich projektów zapewniają lokalni specjaliści. Dodatkowo korzystasz także ze wsparcia zespołu międzynarodowego.
Skontaktuj się z nami

Wszystkie usługi OVH zawierają ochronę Anty-DDoS. Również nasze serwery gier korzystają ze specjalnie zaprojektowanej ochrony.
Poznaj ochronę Anty-DDoS oferowaną przez OVH

Skorzystaj z 90 pre-instalowanych dystrybucji. Wszystkie dystrybucje dostępne na rynku: Linux, Plesk, VMware i Windows (licencje producentów są odpłatne).

OVH wdraża w swoich serwerach najnowsze rozwiązania technologiczne we współpracy z najlepszymi producentami CPU, GPU, RAM i SSD.

API OVH pozwala na otrzymanie na jednej stronie listy wszystkich operacji administracyjnych dostępnych w wierszach poleceń.

OVH, dzięki rozwojowi własnej, globalnej sieci światłowodowej, zapewnia klientom optymalne połączenie z Internetem na całym świecie.

Skontaktuj się z nami pod numerem 71 750 02 00

Opłata zgodnie z cennikiem operatora. Od poniedziałku do piątku 08:00-18:00.

Poproszę o kontakt