Zarządzaj swoim Dedicated Cloud korzystając z Azure Pack

NOWOŚĆ: w ramach hypervisora Azure licencje Windows są darmowe dla wszystkich VM!
OVH i Microsoft proponują rozwiązanie Microsoft Azure instalowane na Dedicated Cloud i wdrażane automatycznie na wszystkich serwerach i w szafach wybranego pakietu.

Twoje datacenter


Twoja dedykowana infrastruktura

Korzystając z usługi Dedicated Cloud Azure as a Service robisz kolejny krok w świecie usług cloud i nie zajmujesz się sprzętowym aspektem usługi. Dysponujesz własną dedykowaną infrastrukturą, rozwiązaniem wirtualizacji firmy Microsoft - Virtual Machine Manager, interfejsem Azure Pack (klient pozwalający na zarządzanie wirtualnymi maszynami). Również sieć jest dedykowana!

Nie musisz wykonywać zadań związanych z administrowaniem, aktualizowaniem i konserwacją zasobów: tym zajmuje się Azure Pack. Korzystasz z dedykowanych zasobów procesora i pamięci RAM w swojej infrastrukturze. Możesz modyfikować te zasoby w przypadku takiego zapotrzebowania.

Pakiet ze wszystkimi opcjami

OVH udostępnia pakiety startowe, z których każdy zawiera poniższe elementy:

  • Licencje Microsoft Azure Pack zawarte w ofercie;
  • Dwa serwery (hosty);
  • Dwie szafy (datastores);
  • Gwarancja SLA 100%;
  • Prywatna sieć.
  • DARMOWE licencje Windows dla wirtualnych maszynWszystko to jest zawarte w pakietach i w ciągu kilku minut możesz korzystać z usługi Dedicated Cloud i tworzyć wirtualne maszyny.
Szczegółowe informacje o funkcjach Azure
Dedicated Cloud Azure Pack gwarantuje instalację na platformie spełniającej wymagania firmy Microsoft. Platforma Dedicated Cloud oparta na rozwiązaniach Microsoft jest częścią programu Cloud OS Network. OVH umożliwia dostęp do wszystkich funkcji Azure.Funkcje zarządzane bezpośrednio przez Azure

High Availability

High Availability to ochrona przed awariami sprzętowymi i problemami z działaniem systemu operacyjnego. Usługa ta stale monitoruje wirtualne maszyny. Jeśli jedna z nich nie jest dostępna, High Availability uruchamia ją na innym serwerze z usługi Dedicated Cloud. W ciągu kilku minut, bez interwencji człowieka, VM jest ponownie dostępna.

Performance resource optimization

Funkcja ta pozwala na rozdzielenie obciążenia wirtualnych maszyn na poszczególne hosty, z których składa się infrastruktura. Jeśli dana wirtualna maszyna zużywa większą ilość zasobów, funkcja resource optimization przeniesie ją na mniej obciążony serwer, w celu zachowania wydajności.
Sieci NVGRE

Posiadając Azure Pack możesz tworzyć różne segmenty sieci i w ten sposób izolować wybrane wirtualne maszyny od innych maszyn i od sieci Internet.

Zarządzanie regułami NAT

Konfiguruj reguły przekierowań między publicznymi i prywatnymi adresami IP tak, aby udostępnić w Internecie tylko IP niezbędne do Twojej działalności.
Opcje użytkownika

Importowanie wirtualnych maszyn

OVH pozwala na zaimportowanie wirtualnych maszyn (pliki vhdx) bezpośrednio za pomocą protokołu ftps i na migrowanie istniejącej infrastruktury na Dedicated Cloud Azure Pack.

Interfejs użytkownika

Posiadając usługę Dedicated Cloud Azure as a Service masz dostęp do interfejsu www do zarządzania swoją infrastrukturą, do tworzenia wirtualnych maszyn, konfigurowania sieci, zarządzania zasobami.