Cloud Desktop: Twoje wirtualne biuro

Twój komputer, treści i aplikacje dostępne z każdego urządzenia


Cloud Desktop lub wirtualny pulpit - co to jest?

Cloud Desktop to inaczej wirtualna stacja robocza, która umożliwia korzystanie użytkownikowi końcowemu z aplikacji zainstalowanych na serwerze OVH, za pomocą połączenia przez przeglądarkę. Z każdego miejsca masz dostęp do swojego środowiska pracy, danych oraz aplikacji.

Zalety

1
Bezpieczeństwo
Straciłeś kiedyś komputer? Dzięki Cloud Desktop nie musisz obawiać się utraty danych, jeśli Twój komputer ulegnie awarii lub uszkodzeniu. Twoje dane i aplikacje są zainstalowane na serwerach OVH. Są więc stale dostępne.
2
Mobilność
Co robisz, gdy chcesz dostać się do swojego komputera z biura, z hotelu lub gdy jesteś u swojego klienta? Nieważne z jakiego urządzenia skorzystasz. Twój komputer będzie dostępny w każdej chwili i z każdego miejsca.
3
Oszczędności
Potrzebujesz przygotować sprzęt dla 10 nowych pracowników w ciągu miesiąca? Dzięki usłudze Cloud Desktop możesz utworzyć 10 stanowisk pracy i zrezygnować z nich za pomocą kilku kliknięć po zakończeniu umowy z pracownikami. Przy zastosowaniu polityki BYOD (bring your own device), prowadzi to do obniżenia kosztów bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

Zamów usługę Cloud Desktop

Cloud Desktop Start
krótkoterminowe projekty, testy,
podstawowe aplikacje
2vCPU ?

2 rdzenie procesorów

2 GB pamięci
10 GB przestrzeni
Licencja Windows
(Windows 10 Interface)
-
-
-
-
opłata za rok
Miesięcznie
57,67 PLN
 netto / m-c (70,93 PLN brutto)
Cloud Desktop Pro
codzienna praca,
programy biurowe
2vCPU ?

2 rdzenie procesorów

4 GB pamięci
50 GB przestrzeni
Licencja Windows
(Windows 10 Interface)
-
?

Pakiet oprogramowania Office 365 jest dostępny tylko w rozliczeniu miesięcznym.


51,99 PLN netto / m-c

19,99 PLN netto / m-c
opłata za rok
Miesięcznie
84,31 PLN
 netto / m-c (103,70 PLN brutto)
Cloud Desktop Expert
zaawansowane zastosowania,
wymagające oprogramowanie
4vCPU ?

4 rdzenie procesorów

16 GB pamięci
100 GB przestrzeni
Licencja Windows
(Windows 10 Interface)
-
?

Pakiet oprogramowania Office 365 jest dostępny tylko w rozliczeniu miesięcznym.


51,99 PLN netto / m-c

19,99 PLN netto / m-c

22,15 PLN netto / m-c
opłata za rok
Miesięcznie
177,55 PLN
 netto / m-c (218,39 PLN brutto)
Cloud Desktop Design
specjalistyczne zastosowanie,
oprogramowanie do projektowania graficznego
4vCPU ?

4 rdzenie procesorów

8 GB pamięci
100 GB przestrzeni
Licencja Windows
(Windows 10 Interface)
GPU
?

Pakiet oprogramowania Office 365 jest dostępny tylko w rozliczeniu miesięcznym.


51,99 PLN netto / m-c

19,99 PLN netto / m-c

22,15 PLN netto / m-c
opłata za rok
Miesięcznie
310,74 PLN
 netto / m-c (382,21 PLN brutto)Programowanie

Potrzebujesz środowiska Windows dla swoich aplikacji lub maszyny z dedykowanymi zasobami? Rozwiązanie Cloud Desktop OVH pozwala na korzystanie z dedykowanej i odizolowanej przestrzeni do programowania bez ograniczeń interoperacyjności.

Praca zdalna

Twoja działalność wiąże się z licznymi wyjazdami? Korzystaj ze swojego środowiska pracy i ze swoich danych tam, gdzie jesteś logując się do swojego biura.

Spotkania biznesowe

Spotykasz się często ze swoimi klientami, aby prezentować im produkty lub aplikacje? Łącząc się z usługą Cloud Desktop odnajdziesz informacje niezbędne do wykonania prezentacji handlowych bez względu na używany terminal.

Projekt krótkoterminowy

Zatrudniłeś nową osobę do realizacji krótkiego projektu? Dzięki usłudze Cloud Desktop pracownik ten będzie korzystał ze stanowiska wyposażonego w niezbędne aplikacje dostępnego z poziomu własnego komputera (BYOD) lub z terminala firmowego. Po zakończeniu projektu będziesz mógł zrezygnować z tej usługi za pomocą jednego kliknięcia.

Pre-instalowane aplikacje

Korzystasz ze środowiska Windows, które zawiera znane aplikacje: licencję Windows, LibreOffice, Adobe Acrobat Read... Możesz zalogować się z poziomu każdej przeglądarki, niezależnie od używanego terminala, systemu operacyjnego i lokalizacji geograficznej.

Elastyczne rozwiązanie z gwarantowanymi zasobami

Dzięki powłoce wirtualizacji VMware Horizon 7, każda usługa Cloud Desktop to dedykowana maszyna wirtualna oferująca gwarantowane zasoby. Korzystając z miesięcznego abonamentu, masz zapwenioną przestrzeń dyskową oraz kopię zapasową danych, aktualizacje wstępnie zainstalowanego oprogramowania i konserwację infrastruktury.

Cloud Desktop: zdalne biuro na zamówienie

Cloud Desktop firmy OVH to wirtualne środowisko pracy w infrastrukturze cloud. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje środowisko pracy jak również Twoje aplikacje są stale dostępne. Załóż wirtualne biuro za pomocą kilku kliknięć i zarządzaj swoim stanowiskiem pracy z poziomu programu VMware Horizon View®.

Dostępność i wydajność

Wirtualizacja Twojego stanowiska pracy pozwala na instalowanie aplikacji w zasobach cloud oferując jednocześnie możliwość dostępu do nich z każdej platformy. Korzystasz więc z optymalnej wydajności na wybranym urządzeniu. Jest to wielka zaleta w przypadku pracy mobilnej.

Wirtualne biuro oparte na technologii VMware

Technologia wirtualizacji środowiska pracy proponowana przez OVH opiera się na infrastrukturze napędzanej przez rozwiązania VMware. Rozwiązania te są sprawdzone i niezawodne. Zapewniają one stabilność i wydajność usługi Cloud Desktop. Program VMware Horizon View® pozwala na dostęp do wirtualnego biura z każdego miejsca z urządzeń takich jak telefon komórkowy, tablet lub inne stanowisko pracy.


Zapoznaj się z ofertą Cloud Desktop Infrastructure

Wdrażaj wirtualne biura dla swoich pracowników lub dla swoich klientów

Szczegóły