Nasze rozwiązania cloud computing

OVH proponuje szeroki wybór usług w chmurze służących do przechowywania danych, instalacji aplikacji oraz do wykonywania obliczeń.

Wybierz optymalne rozwiązanie dla swoich projektów

Usługi w chmurze są udostępniane automatycznie, są elastyczne i stale dostępne z każdego miejsca. Wybierz usługę Cloud OVH, która jest dostosowana do Twoich zastosowań i wymagań.

Prywatne i publiczne infrastruktury Cloud (IaaS)

Porównaj 4 rozwiązania

Hybrid Cloud

Oprogramowanie w chmurze (SaaS)

Co to jest cloud computing?

Wszechstronne zastosowanie

Cloud computing czyli inaczej chmura obliczeniowa pozwala na dostarczanie usług w modelu na żądanie. Oznacza to, że są one udostępniane automatycznie dzięki zastosowaniu procesów przemysłowych w infrastrukturze IT. Po wybraniu usługi, zamówienie użytkownika jest przesyłane do systemu i przetwarzane bez konieczności udziału człowieka. Taki poziom automatyzacji produktów skraca czas oczekiwania na usługę oraz pozwala na wprowadzenie trybu "self-service". W języku angielskim taki model nazywamy "as a Service" (*aaS); rozróżniamy więc IaaS (czyli Infrastructure as a Service), Platformę (PaaS) oraz oprogramowanie (Software as a Service).

Zmniejszone i elastyczne koszty

W przypadku chmury obliczeniowej koszty inwestycji podczas uruchamiania projektu nie są już hamulcem rozwoju, tak jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Faktura jest zależna od wykorzystanych zasobów a Twoje potrzeby mogą zmieniać się w czasie. Płacisz wyłącznie za zasoby niezbędne Twojej firmie.

Nie myśl o sprzęcie i licencjach

W przypadku usług cloud computing użytkownik nie zajmuje się aspektem sprzętowym usług. Dostarczeniem i konserwacją sprzętu zajmuje się OVH. Użytkownik nie musi zajmować się problemami związanymi ze stanem magazynowym, z wymianą komponentów czy z kosztem sprzętu. Nie przejmuj się zarządzaniem infrastrukturą. Skup się na rozwoju swojej firmy. OVH zajmie się resztą.

Wybierz OVH, europejskiego lidera usług w chmurze, do hostowania swoich aplikacji!

Historie klientów OVH

Dowiedz się, w jaki sposób klienci używają naszych rozwiązań

Arcade Beauty


Private Cloud fundamentem cyfrowej transformacji firmy Arcade Beauty


Dowiedz się więcej

Stonegate IT


Rozwiązania hostingowe, które wspierają potrzeby ekspertów od migracji IT


Dowiedz się więcej