Aż do -50 %Skorzystaj z szerokiego wyboru wyjątkowych ofert.

OVHcloud BLACK FRIDAY

Serwery dedykowane

-

Serwery dedykowane

OVHcloud to gwarancja eksperckiego doświadczenia w dziedzinie serwerów bare metal. Korzystaj z szerokiej gamy serwerów dopasowanych do różnych potrzeb!

Prywatne serwery wirtualne (VPS)

-

Prywatne serwery wirtualne (VPS)

Wydajność, bezpieczeństwo i dostępność dla różnorodnych zastosowań.

Public Cloud

-

Korzystaj z elastycznych zasobów na żądanie! Dopasuj ich zużycie do swoich potrzeb - od najbardziej standardowych usług, po wdrożenia na skalę przemysłową.

Darmowy test z kodem FREETRIAL - Oferta limitowana

1000 PLN w prezencie na rozwój aplikacji cloud native

Skorzystaj ze zautomatyzowanej i skalowalnej infrastruktury.
Uruchom klaster za pomocą Managed Kubernetes Service.

Domeny

-

Hosting

-

Hosting

Stwórz w kilka minut bloga, profesjonalną stronę WWW lub sklep internetowy za niewielką cenę.

Hosted Exchange

-

Hosted Exchange

Poczta e-mail w najlepszej cenie. Wygoda zarządzania kontami. Suwerenność danych przechowywanych w Europie.

SMS Pro

-

SMS Pro

Wykorzystaj SMS-y do budowania sprawnej komunikacji i efektywnego konwertowania kampanii marketingowych.

*: najniższa cena (netto) na stronie OVHcloud w ciągu ostatnich 30 dni.
Informacje prawne

Serwery dedykowane

RISE - FREE SETUP FEE

Oferta promocyjna zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów, umożliwia skorzystanie z bezpłatnej instalacji serwera dedykowanego Rise, z kodem RISESETUP. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud.


KIMSUFI - BEZ OPŁATY INSTALACYJNEJ

Oferta promocyjna zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów, umożliwia skorzystanie z bezpłatnej instalacji serwera dedykowanego Kimsufi, z kodem ECOSETUP. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud.


SO YOU START - BEZ OPŁATY INSTALACYJNEJ

Oferta promocyjna zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów, umożliwia skorzystanie z bezpłatnej instalacji serwera dedykowanego So you Start, z kodem ECOSETUP. 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud.


RISE-1 / RISE-2 / RISE-3 / RISE-4 / RISE-GAME-1 / RISE-GAME-2 / RISE-STOR-1

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na podstawowe konfiguracje (bez opcji dodatkowych) serwerów dedykowanych Rise-1, Rise-2, Rise-3, Rise-4, Rise-GAME-1, Rise-GAME-2 i Rise-STOR-1: rabat 20% w przypadku dzierżawy miesięcznej, rabat 25% w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i rabat 30% w przypadku podpisania umowy na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do momentu zakończenia usługi.


ADVANCE-STOR-1 / ADVANCE-STOR-2

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na podstawowe konfiguracje (bez opcji dodatkowych) serwerów dedykowanych Advance-STOR-1 et Advance-STOR-2: rabat 20% w przypadku dzierżawy miesięcznej, rabat 25% w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i rabat 30% w przypadku podpisania umowy na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do momentu zakończenia usługi.


GAME-1 / GAME-2

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na podstawowe konfiguracje (bez opcji dodatkowych) serwerów dedykowanych Game-1 i Game-2 (z wyjątkiem centrum danych w regionie Azja-Pacyfik): rabat 25% w przypadku dzierżawy miesięcznej, rabat 30% w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i rabat 50% w przypadku podpisania umowy na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do momentu zakończenia usługi.


ADVANCE-APAC

Powtarzalna oferta promocyjna, umożliwia skorzystanie z podwojonego miesięcznego limitu transferu (50 TB/m-c zamiast 25 TB) w przypadku dzierżawy serwera dedykowanego Advance-APAC, hostowanego w Sydney lub Singapurze. Wskazany wyżej limit transferu jest wliczony w miesięczną cenę serwera i dotyczy tylko ruchu wychodzącego (ruch przychodzący jest nielimitowany). Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do momentu zakończenia usługi.


ADVANCE-LE / RISE-STOR-LE

Oferta dostępna w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


KS-LE-1 / KS-LE-2

Oferta dostępna w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


SYS-LE-1 / SYS-LE-2 / SYS-LE-3 / SYS-LE-4

Oferta dostępna w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Prywatne serwery wirtualne (VPS)

VPS Value, Essential, Comfort, Elite

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na prywatne serwery wirtualne (VPS) Value, Essential, Comfort lub Elite w jednym z naszych dostępnych centrów danych: rabat 25% w przypadku braku umowy terminowej, rabat 20% w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i rabat 40% w przypadku podpisania umowy na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranego serwera. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Odnowienie usługi dzierżawy serwera w cenie i na warunkach wskazanych w dniu odnowienia na stronie www.ovhcloud.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


* Opcja automatycznych kopii zapasowych za darmo

Oferta testowa umożliwia skorzystanie za darmo z opcji automatycznych kopii zapasowych: przez 1 (jeden) miesiąc w przypadku braku umowy terminowej, przez 3 (trzy) miesiące w przypadku zawarcia umowy na 12 (dwanaście) miesięcy lub przez 6 (sześć) miesięcy w przypadku zawarcia umowy na 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. Oferta ważna dla zamówień na prywatny serwer wirtualny (VPS) Value, Essential, Comfort lub Elite złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego). Oferta dopuszcza wykupienie w cenie promocyjnej 1 (jednej) usługi w ramach jednego konta klienta i jest ważna tylko w przypadku, kiedy nie korzystasz jeszcze z opcji automatycznych kopii zapasowych powiązanej z usługą VPS. Korzystanie z usługi podlega odpowiednim warunkom świadczenia usług opisanym na stronie WWW OVHcloud, z wyłączeniem zastosowania warunków SLA. Cena promocyjna ważna jest przez okres 1 (jednego) miesiąca począwszy od dnia aktywacji opcji, a odpowiadająca jej kwota zostanie automatycznie odjęta od kwoty, na którą będzie opiewać kolejna faktura. Do skorzystania z oferty wymagany jest zarejestrowany ważny sposób płatności na koncie klienta OVHcloud. Możesz zrezygnować z tej opcji w dowolnym momencie w ciągu pierwszego miesiąca jej użytkowania, bez żadnych konsekwencji finansowych. Jeśli nie zrezygnujesz z opcji, w kolejnych miesiącach będzie pobierana za nią opłata zgodnie z cennikiem i na warunkach wskazanych na stronie https://www.ovhcloud.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


Public Cloud

Oferta Free Trial Public Cloud

Limitowana oferta promocyjna „Free Trial Public Cloud **” ma zastosowanie w przypadku wdrożenia i wykorzystania pierwszego projektu usługi Public Cloud (każdy klient, nowy lub nie, może złożyć wniosek o skorzystanie z tej oferty pod warunkiem, że nie stworzył projektu Public Cloud w przeszłości, niezależnie od tego, czy projekt jest nadal w użyciu czy nie). Ofertę można aktywować w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego). Jest ona ograniczona do 1000 (tysiąca) pierwszych użytkowników, którzy skorzystają z oferty promocyjnej (liczba ta odnosi się do wszystkich rynków, wszystkich kwot i wszystkich walut łącznie, których dotyczy oferta „Free Trial Public Cloud”). Voucher należy aktywować podczas tworzenia pierwszego projektu Public Cloud. Voucher ważny jest wyłącznie w przypadku zakupu usług Public Cloud świadczonych przez OVHcloud i zamówionych bezpośrednio na stronie WWW OVHcloud. Ponadto ważny jest we wszystkich regionach Public Cloud, z wyłączeniem ofert bezpłatnych (np. bezpłatnych usług w fazie testów beta). Voucher nie łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi dotyczącymi usług, o których mowa w regulaminie, w tym z ofertą promocyjną „Free Trial Public Cloud”. Voucher stosuje się do standardowych stawek opublikowanych na stronie OVHcloud, które nie są objęte żadnymi zniżkami. Wartość vouchera, netto, jest wyrażona w walucie opublikowanej jako obowiązująca dla rynku/kraju, w którym ważna jest oferta Public Cloud uwzględniająca voucher. Voucher może zostać wykorzystany wyłącznie do opłaty usług, których cena wyrażona jest w tej samej walucie. Voucher uprawnia do korzystania z usług dostępnych na rynku, do którego przypisany jest identyfikator klienta. Voucher jest przyznawany konkretnej osobie fizycznej lub prawnej, która posiada już konto klienta w OVHcloud i jest powiązany z unikalnym identyfikatorem (w przypadku gdy osoba fizyczna lub prawna posiada kilka identyfikatorów, voucher jest powiązany z jednym identyfikatorem, nie ma możliwości zmiany identyfikatora ani skorzystania z kilku voucherów). Jedna osoba fizyczna lub prawna może wykorzystać tylko jeden voucher, nawet jeśli posiada ona kilka różnych identyfikatorów. W przypadku wykorzystania vouchera przez osobę posługującą się identyfikatorem innym niż identyfikator, z którym powiązany jest voucher, OVHcloud zastrzega sobie prawo do anulowania i wyłączenia, bez formalności prawnych ani przyznania odszkodowania, usług uzyskanych w ten sposób i bez możliwości ponownego wystawiania vouchera. Użycie vouchera jest możliwe tylko w przypadku akceptacji bez zastrzeżeń niniejszych warunków, a także Ogólnych oraz Szczegółowych warunków korzystania z usług dostępnych pod adresem https://www.ovh.pl/support/regulaminy/. W drodze wyjątku, kwota odpowiadająca wartości vouchera nie podlega warunkom SLA czy wynikającym z nich potencjalnym karom. Oznacza to, że jeśli posiadacz vouchera zużyje kwotę mniejszą lub równą wartości vouchera za dany miesiąc, w przypadku naruszenie SLA obowiązującego dla usługi nie zostanie zapłacona żadna kara, natomiast jeśli zużyje kwotę wyższą, przy naliczaniu kar będą brane pod uwagę jedynie kwoty przekraczające wartość vouchera. Vouchera nie można wymienić, zwrócić ani odsprzedać, nawet częściowo. Nie można go odstąpić, sprzedać ani przekazać osobie trzeciej z jakiegokolwiek powodu, bezpłatnie lub za opłatą (nie mogą go sobie również odstępować odrębne podmioty prawne należące do tej samej grupy spółek). Voucher może być użyty do realizacji jednego projektu Public Cloud, ale można go wykorzystać jednorazowo lub kilka razy w ramach tego samego projektu, dodatkowo, w razie potrzeby, w połączeniu z innym sposobem płatności, aż do wyczerpania salda lub upływu terminu ważności vouchera. Aby skorzystać z vouchera, jego posiadacz musi dysponować ważnym sposobem płatności zarejestrowanym na swoim koncie klienta OVHcloud. Voucher, od momentu aktywacji na koncie klienta należącym do posiadacza vouchera, jest ważny przez okres 1 (jednego) miesiąca i jego równowartość zostaje automatycznie odliczona od faktur związanych z projektem Public Cloud, dla którego voucher został aktywowany. Voucher nie podlega wymianie w przypadku utraty, kradzieży, zniszczenia, wygaśnięcia lub nieuczciwego użycia. Ponadto, w przypadku nieprzestrzegania niniejszych warunków lub nieuczciwego wykorzystania vouchera (w szczególności wykorzystania wielu voucherów przez tę samą osobę), OVHcloud zastrzega sobie prawo do zakończenia usług opłaconych za pomocą voucherów i/lub ich anulowania. Posiadacz vouchera będzie w każdym przypadku zobowiązany do zapłaty OVHcloud pełnych kwot za usługi, w tym kwoty odpowiadającej wartości vouchera/voucherów, również ewentualnego odszkodowania, którego OVHcloud może się domagać. W granicach dozwolonych przez obowiązujące prawo odpowiedzialność OVHcloud w związku z niniejszą ofertą promocyjną jest ograniczona do kwoty vouchera. Vouchery zostaną wystawione i dostarczone przez powiązane spółki OVH Groupe SA (537 407 926 RCS Lille Métropole, 2 rue Kellermann, 59100 Roubaix, Francja) w zależności od tego, w której spółce Grupy OVHcloud klient zamawia usługę Public Cloud uprawniającą do uzyskania vouchera (podmiot ten jest nazywany jest „OVHcloud”). Określenie spółki „powiązane” użyte w niniejszych warunkach oznacza wszystkie spółki kontrolowane przez OVH Groupe SA, spółki, które kontrolują OVH Groupe SA, lub które wraz z OVH Groupe SA kontrolowane są przed podmiot trzeci. Pojęcie kontroli rozumiane jest zgodnie z definicją zawartą w art. L233-3 francuskiego kodeksu handlowego, w świetle którego kontrola może być bezpośrednia lub pośrednia. „Grupa OVHcloud” jest zdefiniowana jako spółka OVH Groupe SA i wszystkie powiązane z nią spółki. Do niniejszych warunków stosowane jest prawo francuskie, a wszelkie spory, które nie zakończą się polubownym rozwiązaniem, będą podlegać jurysdykcji sądów francuskich.


Domeny

Domeny

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na wybrane domeny. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego). Oferta dopuszcza wykupienie w cenie promocyjnej 1 (jednej) domeny w ramach jednego konta klienta. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud. Po uwzględnieniu rabatów ceny zostały zaokrąglone. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Hosting

Hosting Perso

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu 40% na hosting Perso, w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy. Oferta ważna wyłącznie dla nowych zamówień na hosting Perso (z wyłączeniem odnowienia) - pod warunkiem zawarcia umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy - złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranej domeny. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Odnowienie hostingu w cenie wskazanej w dniu odnawiania na stronie www.ovhcloud.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


Hosting Pro

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu 40% na hosting Pro, w przypadku podpisania umowy na 12 (dwanaście) miesięcy. Oferta ważna wyłącznie dla nowych zamówień na hosting Pro (z wyłączeniem odnowienia) - pod warunkiem zawarcia umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy - złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranej domeny. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Odnowienie hostingu w cenie wskazanej w dniu odnawiania na stronie www.ovhcloud.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


Hosting Performance

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu 50% na hosting Performance przez 12 (dwanaście) miesięcy. Oferta ważna tylko dla nowych zamówień hostingu Performance (z wyłączeniem odnowienia), pod warunkiem zawarcia umowy na 12 (dwanaście) miesięcy i wpłaty z góry całkowitej kwoty należnej za czas trwania umowy, złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego) przy spełnieniu warunków promocji oraz dostępności wybranej domeny. W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Odnowienie hostingu w cenie wskazanej w dniu odnawiania na stronie www.ovhcloud.pl. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


Hosted Exchange

Hosted Exchange

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na usługę Hosted Exchange przez 12 (dwanaście) miesięcy. Oferta ważna tylko dla nowych klientów, którzy złożą zamówienie w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego). W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Umowa terminowa na 12 (dwanaście) miesięcy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.


SMS Pro

SMS Pro

Oferta promocyjna umożliwia skorzystanie z rabatu na pakiet zawierający od 1000 SMS-ów i ważna jest tylko dla nowych zamówień (z wyłączeniem odnowienia) złożonych w dniach 22/11/2022 godz. 09:00 - 6/12/2022 godz. 14:00 (czasu paryskiego). W przypadku sporów brana jest pod uwagę godzina zarejestrowania zamówienia w systemie OVHcloud. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością uprzedniej akceptacji regulaminów OVHcloud.