Wyszukiwanie dostępnych domen


Usługi w ofercie Złotej w cenie usługi dla każdej domeny


Hosting www 10M


Ochrona przed kradzieżą


Anonimowość


Uproszczone zarządzanie


DNSSEC


API


Adres email


Dodatkowe opcje dla domeny
DNS Anycast
recherche de noms de domaines

Bliskość
Przyspieszenie
Odporność

3,99 PLN Netto /rok
( 4,91PLN BRUTTO)

Zobacz

Usługa Platynowa
Enregistrement de domaine

Ochrona przed cybersquattingiem**
Bezpieczeństwo
Wydajność

16,00 PLN Netto /rok
( 19,68PLN BRUTTO)

Zobacz

Usługa Diamentowa
domaines web

Anty-cybersquatting & typosquatting**
Globalna ochrona
Wsparcie

56,00 PLN Netto /rok
( 68,88PLN BRUTTO)

Zobacz

OVH akredytowane przez:
ICANNNASKNASKVERISIGNEURIDAFILIASPIRDENICNeuLevelRegistry ProAFNICDNS.BEDOMENbrsMedia inc.CoCCAmTLD.nudomainGlobal Name RegistrytelnicNIC.ITSWITCHDNS.LUSIDNNOMINETNIC.ATESNICDNSPTCZNIC.cn.twNicLvFicora.se RegistrarDot ASIARoTLDHKIRC* : Oferta ważna do 31 grudnia 2014.

** : usługi dostępne wkrótce

*Oferta ważna aż do 100 000 zarejestrowanej domeny .ovh, z ograniczeniem do 5 domen .ovh na klienta, pozwalająca na skorzystanie z rejestracji domeny .ovh w cenie 7,96 PLN Netto /rok( 9,79PLN BRUTTO) zamiast 11,99 PLN Netto /rok( 14,75PLN BRUTTO) i jej odnowienia w cenie 7,96 PLN Netto /rok( 9,79PLN BRUTTO) zamiast 11,99 PLN Netto /rok( 14,75PLN BRUTTO) . Rejestracja domeny .ovh wiąże się z akceptacją ogólnych warunków dostępnych na stronie http://www.ovh.pl/pomoc/dokumenty oraz warunków rejestracji nazw domen .ovh dostępnych na stronie http://www.ovh.pl/domeny/naming-policy-ovh.xml.


Regulamin dotyczący oferty darmowych domen .ovh - identyfikatory dla gości: Kod promocyjny ważny od 07/10/2014 do 31/10/2014 dla każdej osoby fizycznej lub prawnej, która zeskanowała swój identyfikator przy wejściu na Summit, do wpisania na stronie https://www.ovh.pl/domeny/dotovh.xml i dający prawo do rejestracji pięciu (5) darmowych domen .ovh w ramach tego samego zamówienia. Jest to kod do jednorazowego użytku. Domeny są rejestrowane na czas nielimitowany pod warunkiem odnawiania co dwanaście (12) miesięcy na taki sam okres. Oferta ta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. Rejestracja domeny .ovh wiąże się z akceptacją ogólnych warunków dostępnych na stronie https://www.ovh.pl/pomoc/dokumenty/ oraz warunków rejestracji nazw domen .ovh dostępnych na stronie https://www.ovh.pl/domeny/naming-policy-ovh.xml.


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, w celu zapewnienia prawidłowego działania strony i realizowania statystyk odwiedzin. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookie.
Ok
Zgodnie z Dyrektywą 2006/112/WE po zmianach, od dnia 1 stycznia 2015 r., ceny brutto mogą różnić się w zależności od kraju zameldowania klienta (ceny wyświetlane domyślnie zawierają stawkę podatku VAT na terenie Polski).